Dom Tuż przy Granicy Kampinosu (KPN)? Tak!

Działka (Rolna) na sprzedaż
1 850 000 PLN, Pow. 11 700 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
11 700 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kampinos
Numer oferty:
34964513014
Cena za m2:
158 PLN
NOWA OFERTA: 31.07.2025

Unikalny teren o pow. ok 1,17 ha (11 700 m2) w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego (KPN) położony TUŻ PRZY GRANICY PARKU z wydanym aktualnymi Warunkami Zabudowy (WZ) oraz pozwoleniem na budowę (PnB) na sprzedaż.

Wydane pozwolenie na budowę dwóch domów
 (mieszkalny i gospodarczy).

Cisza, spokój, bezpośrednie sąsiedztwo KPN. Kampinos to m.in. rezerwat przyrody Granica, skansen budownictwa puszczańskiego, Muzeum Puszczy Kampinoskiej oraz wiele szlaków rowerowych i pieszych.


Energia elektryczna, wodociąg i internet. Gazu nie ma i już nie będzie. Poczta, przychodnia, bank, sklepy, a także komunikacja miejska w centrum Kampinosu.


Bardzo dobry dojazd do Warszawy, południowych i zachodnich okolic Warszawy (Pruszków, Janki) oraz tylko 15 min do Sochaczewa. Do stacji Teresin Niepokalanów jest ok 15 min skąd w ok. 45 min można dojechać do Centrum.


Jeśli poszukujesz unikalnej lokalizacji tuż przy Parku Narodowym, to miejsce może być dla Ciebie. Zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail