Zobacz >>> Przestronna kawalerka - Nowodwory

Mieszkanie na wynajem
1 900 PLN, Pow. 30,97 m2
Drukuj ofertÄ™
Drukuj ofertÄ™
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
30,97 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Książkowa
Rok budowy:
2001
Piętro:
3 na 10
Numer oferty:
34964507359
Cena za m2:
61.35 PLN
Kawalerka z oddzielną kuchnią i balkonem – ul. Książkowa, Białołęka

Do wynajęcia ustawna kawalerka o powierzchni 31 m², położona przy ul. Książkowej na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Osiedle zadbane, z lokalami usługowymi na parterze i parkingiem dla mieszkańców.

W skład mieszkania wchodzą:
  • jasny pokój z wyjÅ›ciem na balkon
  • oddzielna, widna kuchnia
  • Å‚azienka z wannÄ…
  • przedpokój z szafÄ…
  • przestronna loggia

Pokój dzienny to jasne i funkcjonalne pomieszczenie, wyposażone w rozkładaną kanapę z funkcją spania, stół z krzesłami, szafę oraz dodatkowe szafki do przechowywania. Z pokoju wyjście na duży balkon z widokiem na okolicę.

Oddzielna kuchnia została wyposażona w dużą ilość szafek, lodówkę z zamrażarką, kuchnię elektryczną, piekarnik oraz mikrofalówkę. W łazience znajduje się wanna, toaleta, umywalka, pralka oraz praktyczna szafka. W przedpokoju – pojemna szafka.
Miejsca parkingowe na terenie osiedla dostępne dla mieszkańców.

Lokalizacja:

Budynek położony w świetnie skomunikowanej części Białołęki. Przystanki tramwajowe i autobusowe bezpośrednio przy budynku, z dogodnym dojazdem do stacji Metra Młociny i centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura – sklepy, piekarnia, apteka, lokale usługowe, a także tereny zielone.

Dodatkowe opłaty:
  • Czynsz administracyjny: 600 zÅ‚
  • Dodatkowo: opÅ‚ata za prÄ…d (ok. 100 zÅ‚/mies.)
  • Kaucja: 2500 zÅ‚

Umowa najmu okazjonalnego

Zapraszam do kontaktu i na prezentacjÄ™!

Nieprawidłowy adres E-mail